A pandémia időszakában is segítünk!
Kedves régi és új pácienseink!

A pandémia miatt, 2020. november 20-tól sajnos klinikánkon sem lehetséges a személyes találkozó, és a vizsgálat.

Online módon azonban tudunk a hozzánk fordulóknak segíteni!

A klasszikus és klinikai homeopátia segítségével, valamint a mikrobiológiai tudásra támaszkodva személyre szabott, egyedi terápiát állítunk össze Önnek!

A klasszikus homeopátia nem kémiai úton hat, nem gátolja a szokásos gyógyszerek működését, nem zár ki más terápiákat. Információs ingerként az immunrendszeren, idegrendszeren keresztül gyógyít, mely a tévhitekkel ellentétben, tudományosan igazolt és 200 éves múltja van. A világon mintegy félmilliárd ember használja és félmillió orvos választja elsődleges terápiaként.

A homeopátiás gyógyszerválasztás speciális úton történik. A homeopátiás esetfelvétel célja nem a diagnózis (a betegség nevének) megállapítása, hanem a leghasonlóbb szer megtalálása. Természetesen támaszkodunk az orvosi kivizsgálás anyagára, ez segíti a tájékozódást. A szerválasztás azonban akkor igazán sikeres, ha a betegre jellemző individuális, különleges tünetek alapján történik.
Ezért olyan esetekben is tudunk segíteni, ha nincs határozott diagnózis, de vannak jellegzetes tünetek.
Legyen az légúti fertőzés vagy emésztési probléma, vagy bármi olyan panasz, amivel most az egészségügy extrém leterheltsége miatt, nehéz segítséghez jutni.
Számíthat a homeopátiára minden olyan esetben, ami nem igényel intenzív, kórházi kivizsgálást és ellátást!

A klasszikus homeopátiás vizsgálat ára kúrával együtt első alkalommal: 15000 Ft, kontroll vizsgálat esetén: 10000 Ft.

A klinikánk fő szolgáltatása – MPK módszer – újra elérhető lesz, ahogy ezt a járványhelyzet megengedi.

Reméljük, hogy mielőbb személyesen is találkozhatunk Önökkel. Telefonos ügyeletünk működni fog, melyen keresztül tudjuk a kapcsolatot tartani!
Azok a páciensek, akik igénybe veszik a homeopátiás online szolgáltatásunkat, kedvezményesen jelentkezhetnek a vizsgálatra!

Dr Dénes Ágnes